Biz...?

Biz...?

HRM ENDÜSTRİYEL SARF MALZEMELERİ İÇ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Şirketimizin kurucusu olan İlyas HURMA' nın 12 yıllık sektör bilgi birikim ve tecrübeleri ile 2017 yılında DERİ OSB de faaliyetlerine başlamıştır. Peki biz kimiz?

İCRRAT

HRM TİCARET çeşitli alanlarda ürünleri en ucuz ve en kalitelisinden temin edip, bu ürünleri en hızlı ve güvenli şekilde müşterilere ulaşmasını sağlayan bir kurumsal ticaret firmasıdır. Organizasyon gücümüz, sevkiyat ekibimiz ve muhasebe takımımızla siparişlere en net şekilde geri dönüt sağlanması garanti altına alıyoruz. Satışlarımızda müşterilerimizin asıl istedikleri özellik olan butik hızımız da vizyonumuzdur. Nerede olursa olsun HRM her zaman size ulaşmanın yolunu bulur.

FARKIMIZ

-Hızlı teslimatın en önemli faktör olmaya başladığı bu günlerde HRM size ilaç gibi gelecektir. Gün içinde anında teslimat ve geri dönüt hızımızla farkımız, dolayısıyla kalitemiz oluşuyor. HRM daha müşteri siparişi vermeden malzemeleri sevkiyata çıkaracak kadar hızlı bir firmadır. Öyle ki hızımıza telefon hatlarınız bile yetişemeyecektir. 

-En önemli farklarımızdan biri de daimi kontrol sistemimiz. Biz, müşterilerin hız kadar ürünlerin sağlığına da baktığını çok iyi biliyoruz. Kimi firmalar teslimatlarında bozulmuş, parçalanmış, açılmış, yırtılmış ve hatta yanlış konulmuş ürünler götürebiliyorlar. Güçlü teslimat ekibimiz sayesinde HRM 5 ayrı kontrol noktasında ürünlerin her türlü içeriğini teşhis etmektedir. Neticesinde müşteri memnuniyeti hat safaya getirilmiş bulunulmaktadır. 

-Doğru ve hızlı teslimatın yanı sıra bir diğer farkımızı müşterilerimiz ile sıcak ve düzenli iletişim kurmak gelmektedir. Birçok firma sıcak muhattabın önemini arz etmektedir. Bu konuda müşteri memnuniyetini en iyi seviyede kuran iletişim ekibimiz sizleri bir çay kahve ile karşılamaktançok memnun kalacaklardır.

Bütün bu vizyonumuzun detayını ve gerçekliğini öğrenmek sadece bir tık uzağınızda. Mail ile haberleşmeye sabit kalmayarak ekibimiz ile her türlü alanda iletişim kurabilirsiniz.

TARİFEMİZ

Alanlarımızda her türlü marka, kalite ve ucuzluk bulunan ürünlerimizle siparişlerinizi en maksimum kalitede ve minimum fiyatlandırma yapılmış ürünler ile teslim ediyoruz. Mevcut halde toptan yüksek miktardakı satışlarda belli miktara kadar indirim uygulanmaktadır. Ayrıca daimi müşterimiz olduğunuz tespit edilirse en ufak üründe bile sizlere fiyat konusunda yardımcı olmak bizim misyonumuzdur. Yani ne kadar çoklu alım yaparsanız tarifelerimizden yararlanmanız o kadar artar.